Romo

Prvopočátky značky Romo se datují až do roku 1949, kdy z dílny na opravu elektrospotřebičů ve Fulneku vznikl podnik ROMO. Jedním z prvních výrobních programů se staly montáže obecních rozhlasů a veřejného osvětlení, z něhož vznikl i nynější název Romo. Za více než 50 let existence společnosti se tato značka dostala do širokého povědomí řady zákazníků nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí.

 

V současnosti se značka ROMO profiluje v oblasti výroby ekologických automatických praček a klasických vířivých praček a také v prodeji a výhradní distribuci kvalitního evropského chlazení a sporáků.

Jak kombinované chladničky, tak zásuvkové mrazničky ROMO jsou především synonymem pro úsporný provoz (většina spotřebičů je zařazená v en. třídě A+ nebo A++), vysokou kvalitu zpracování a celkovou mechanickou odolnost a spolehlivost.

V roce roce 2017 obohatily nabídku Romo nové modely chladících vitrín pro komerční provozy a domácnosti. 

Všechny výrobky ROMO samozřejmě splňují nejpřísnější evropské normy a požadavky na kvalitu použitých dílů a úroveň dílenského zpracování. Všechny produkty Romo jsou během výrobního procesu opakovaně kontrolovány, abychom mohli za všech okolností zaručit, že zákazník obdrží vždy produkt té nejvyšší možné kvality.

Neméně důležitý jako špičková kvalita všech nabízených produktů je rovněž dostupný, rychlý a spolehlivý záruční i pozáruční servis. Hustá síť partnerských servisů pokrývá celou Českou i Slovenskou republiku.

Romo je česká značka s dlouhou tradicí, která je připravena splnit všechny požadavky náročných zákazníků.

Žádné produkty od výrobce Romo nebyly nalezeny....